Zavolejte nám (+420) 601 108 130
Napište nám doprava@petmar.cz
Live Help (+123) 456 789 000
Opening hours 08:00 - 16:00

Přeprava v rámci ČR

Jsme schopný zajistit transport vašeho zboží v rámci celé České Republiky.

Přeprava v rámci EU

Potřebujete přepravit zboží v rámci Evropské Unie? Pro nás je to hračka. Naše firma Vám zajistí expresní přepravu po celé Evropě a váš náklad bude u nás v naprostém bezpečí, protože všechna naše vozidla mají pojištění nákladu a jsou vybaveny GPS lokátory, které udávají přesnou polohu vozidla.

RENAULT Master dci 2,3 a pohodlí řidiče

Naše flotila disponuje vozidly RENAULT Master dci 2,3 s nejsilnějšími 170-ti koňovými motory v ekologické třídě EURO6 a nákladovým prostorem o velikosti 8 Euro-palet a výškou 2,2 m ( tzn. D 4,1m / Š 2,1 m / V 2,2 m ) Všechny naše vozy mají prodloužené kabiny s největší nástavbou nad kabinou pro maximální pohodlí našich řidičů, protože jednou z priorit naší firmy je spokojený a odpočatý řidič, který maximálně zodpovídá v danou chvíli za váš náklad. Vybavenost našich vozů je na nejvyšší úrovni včetně nezávislého topení, klimatizace, lednice a velkého zázemí pro odpočinek řidiče. Naše vozy také disponují GPS lokátory, které jsou na profesionální úrovni takže Váš náklad a náš spokojený řidič je pod neustálým dohledem.´´

Pojištění a bezpečí nákladu

Váš náklad je u nás v naprostém bezpečí, protože všechna naše vozidla mají pojištění nákladu do 1.000.000 Kč, jsou vybaveny kamerou a GPS lokátory, které udávají přesnou polohu vozidla a styl jízdy řidiče. Používání zabezpečovacích prvků nákladu jako jsou kurty a protiskluzové podložky jsou samozřejmostí. Všechny vozy mají TOP výbavu pro maximální pohodlí našich řidičů.